UAB “Turbobaltic”  –  Baltic Autoservisas

Baltic Autoserviso automobilių remonto paslaugomis gali pasinaudoti visų markių lengvųjų automobilių ir mikroautobusų vairuotojai. Siekdami sėkmingai konkuruoti automobilių aptarnavimo rinkoje, įmonės darbuotojai teikia ypatingą dėmesį klientų aptarnavimo kokybei. Į aptarnavimo kokybės standartus įeina ne tik kokybiškai atlikti serviso darbai, bet ir malonus, kultūringas klientų aptarnavimas, konsultacijos.

Įmonės misija:  Teikti klientams optimaliausias automobilių remonto paslaugas. Su klientais dalinamės turimomis žiniomis ir stengiamės visapusiškai patenkinti jų poreikius bei lūkesčius, sukuriame savo klientams individualių pasiūlymų ir paslaugų paketą, kuris užtikrina maksimalų patikimumą. Tai reiškia, kad mes dirbame, siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, o šis pasitikėjimas mus veda lyderystės link.

Paslaugų kokybė

Siekiame, kad mūsų servise gautumėte tokį aptarnavimą, dėl kurio pakartotinai sugrįžtumėte naudotis mūsų paslaugomis.

Tikriname atliktus darbus, kaupiame kiekvieno automobilio remonto istoriją, informuojame apie reikalingus atlikti darbus. Remontui naudojamos tik kokybiškos, patikimų gamintojų autodalys, kurios turi kokybės kontrolės sertifikatus ISO 9001 ir ISO 9002.